Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o.

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Informacja o prowadzonych pracach wod-kan w terminie od 11 do 26 czerwca br.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. informuje, że w związku z kontynuacją prac związanych z budową sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej powstaną utrudnienia w ruchu drogowym związane z kolejnym etapami prac na poszczególnych zadaniach.

 1. Ulica Rolnicza
 1. Kontynuacja prac do odtworzenia na odcinku od ul. Wędkarskiej do Podróżnej.
 2. Od dnia 11.06 planowana jest kontynuacja prac związanych z układaniem masy asfaltowej (lewa strona) patrząc w kierunku Gminy Czosnów na odcinku od Wędkarskiej do ul. Podróżnej oraz dokończenie na odcinku od Wiklinowej do ul. Rolnicza 305,
 3. Od dnia 13.06 planowane jest rozpoczęcie prac związane z układaniem nawierzchni asfaltowej od posesji 356 do ulicy Podróżnej.
 4. Od dnia 14.06 planowane jest wykonanie 2 warstwy nawierzchni na odcinku od ulicy Wiklinowej do posesji 305.
 5. W związku z powyższym w dniach 13-14.06 wstrzymane zostają kursy linii zastępczej „Z”.
 6. Po wykonaniu kompleksowego odtworzenia na odcinku od ul. Wiklinowej do Podróżnej, od dnia 20.06 planowana jest kontynuacja prac przy wykonywaniu robót wodno-kanalizacyjnych od ul. Rolniczej 444 w kierunku Gminy Czosnów przy zastosowaniu ruchu wahadłowego.

Termin planowanych prac, może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Zalecamy o korzystanie z dróg poprzecznych wchodzących do ul. Rolniczej na odcinku pomiędzy ul. Wiklinową, a ul. Poziomkową w kierunku trasy DK7, a dla jadących z kierunku Czosnowa w stronę ul. Wiklinowej o korzystanie z ul. Nadwiślańskiej oraz dróg poprzecznych i kierowanie się dalej trasą DK7.

Przejazd wahadłowy dla mieszkańców i zastępczego ruchu autobusowego zostaje utrzymany.

 1. Ul. Waligóry

Zakończono roboty budowlane wraz z odtworzeniem nawierzchni. Rozpoczęto etap zakończenia inwestycji i przekazania do eksploatacji.

 

 1. Ul. Brzegowa, Łużycka, Wiślana

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz brakujących odcinków sieci wodociągowej w ulicach: Wiślanej (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościelna Droga do skrzyżowania z ulicą Brzegową), Brzegowej (od skrzyżowania z ulicą Wiślaną do wysokości działki nr ew. 223/9 obręb Łomianki Dolne) oraz Łużyckiej (na całej długości).”

 1. Kontynuowanie prac w ulicy Łużyckiej od strony ulicy Wiślanej od posesji 4a w kierunku ulicy  Krajobrazowej.
 2. Ruch z ulicy Łużyckiej na odcinku od Kamińskiego do miejsca prowadzenia prac jest kierowany objazdem ulicą Krajobrazową. Przejazd przez miejsce prowadzenia prac od strony ulicy Wiślanej w kierunku ulicy Krajobrazowej oraz od Krajobrazowej w kierunku Wiślanej nie będzie możliwy z uwagi na zamknięcie drogi.

 

 1. Budowa brakujących odcinków sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w gm. Łomianki – etap I”

W tygodniu 24 planowana jest kontynuacja odtwarzania nawierzchni w ul. Wiosennej.
W tygodniu 25 planowana jest odtworzenie nawierzchni po pracach wod-kan  ul. Wiklinowa, Rolnicza przy 142C.

 

 1. Budowa sieci wodociągowej w ul. Wiślanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Leśnych Dębów do skrzyżowania z ul. Akacjową.

W tygodniu 24 planowane jest wykonanie  2 szt. wcinek wodociągowych w ul. Wiślana.

 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

 

Tomasz Czajkowski
10.06.2022
fot.: zwik

Opcje strony

do góry