Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o.

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prace kanalizacyjne w ulicy Rolniczej ciąg dalszy...

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. informuje, że prace związane z budową sieci kanalizacyjnej w ul. Rolniczej trwają obecnie

na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Kownackiej.  Na tym odcinku jest wprowadzony ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną.

Do dnia 10 listopada 2021 planowane jest wykonanie przez Wykonawcę tymczasowego odtworzenia nawierzchni z kruszywa na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Waligóry.

Kolejnym odcinkiem, na którym rozpoczną się pracę jeszcze w listopadzie to odcinek od
ul. Waligóry do ul. Kownackiej. Pokreślmy jednocześnie że dokładny termin przesunięcia oznakowania jest uzależniony od decyzji Zarządu Dróg Powiatowych i może ulec zmianie.

Od dnia 22 listopada 2021 zaplanowane jest z kolei sfrezowanie nawierzchni asfaltowej na odcinku od ul. Krasnoludków do ul. Wędkarskiej.

Mieszkańców ulic dochodzących do ul. Rolniczej na odcinkach, gdzie prowadzone będą prace zachęca się do wyjazdu do drogi technicznej drogi krajowej nr  7.

Wszystkich Mieszkańców uczęszczających ul. Rolniczą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.

 

Za utrudnienia przepraszamy!

Opcje strony

do góry